MenuZajímá Vás něco?
Napište nám prostřednictvím stránky kontakty.
Nebo nám zavolejte na číslo
+420 777 961 022 

Zahradní nábytek patří i na tu nejmenší zahradu, zahrádku, terasu nebo na vaše balkony. Nemusíte se přitom omezovat jen na 

tu základní variantu se stolem , lavicí ažidlemi. Vybírat můžete z široké palety židlí, stoliček, lehátek , houpaček, servírovacích stolů, křesel pevných, polohovacích či skládacích, se složitější či jednodužší konstrukcí, v různých stylech a provedeních.

K vašemu pohodlí neodmyslitelně patří moderní a klasické kombinace barev podušek, které můžete pro vytvoření dokonalé harmonie zkombinovat se slunečníky. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli kombinaci, se kterou vám rádi poradíme, budete od nás odcházet spokojeni.

V naší nabídce naleznete také jedinečné houpací sítě, které dovážíme z Brazílie. Jsou v různých velikostech, materiálech i barevných provedeních. Samozřejmostí je také nabídka stojanů a upevňovacích prvků.

Nabídka naší prodejny není postavená pouze na prodeji produktů. Naopak v první řadě se snažíme poradit, a to jak co se týče stylu, vlastností, designu, tak i zohlednění potřeb a přání zákazníka.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že naše produkty vás zaujmou a stanou se inspirací, jak vybavit váš druhý domov - zahradu.