MenuZajímá Vás něco?
Napište nám prostřednictvím stránky kontakty.
Nebo nám zavolejte na číslo
+420 777 961 022 

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku originálních dekorativních barev a doplňků italské firmy CANDIS s.r.l., s patentovou ochranou v celé Evropě a v zámoří.

Výrobky této skvělé italské firmy se řadí mezi špičku své kategorie a to hlavně svoji kvalitou zpracování a použitých surovin. V oblibě těchto barev je jejich zdravotní a ekologická nezávislost, protože suroviny pro jejich výrobu jsou chemicky neupravené čisté přírodní materiály. Proto se též začaly rychle uplatňovat při vnitřních úpravách nemocníc, restaurací, hotelů, bank a pod.

Každý nový výrobek je podroben několikaměsíčním náročným testům. Systém CANDIS bere v úvahu potřeby architektů a návrhářů interiérů i exteriérů a předkládá jim nabídku, která představuje provozní spolehlivost při aplikaci a dostatečně pestrou paletu barev. Tyto svymi vlastnostmi jako je šetrnost k životnímu prostředí a pokladně investora, tak umožňují plně uspokojit zákazníka. Ten často může plně využít nabízený systém celkem samostatně.Svou dobrou pověst si dekorativní barvy a doplňky ANTICHE TERRE FIORENTINE získaly hlavně svým dobrým vzhledem, jednoduchou aplikací, vlastnostmi jakými jsou trvanlivost, otěruvzdornost a omyvatelnost vodou, včasnými dodávkami výrobků, příznivou cenou a v neposlední řadě i širokou nabídkou volitelných doplňkú, kterými si můžete tyto barvy dále dekorovat.